about

Допомога

Підтвердження прав у вебмастері Google

Якщо ви цікавитеся питаннями seo-просування сайту і у вас з'явилася необхідність додати сайт у вебмастер Google, вам буде потрібно підтвердити права власності.

Щоб це зробити, при додаванні сайту у вебмастер, виберіть наступний спосіб підтвердження:

Щоб підтвердити право власності за допомогою HTML тега, перейдіть на сторінку відомостей про підтвердження вашого сайту, виберіть потрібний спосіб і дотримуйтесь інструкцій.

1. Переконайтесь, що ви знахитесь у потрібному акаунті Google. Праворуч у кутку є позначка до якого саме аккаунту буде прив'язано сайт. Ми рекомендуємо робити це з аккаунту школи.

2. Ліворуч зверху натисніть "Додати ресурс".

3. Оберіть пункт "Ресурс з префіксом URL" та додайте посилання на ваш сайт

4. Закрийте пункт HTML-файл, натиснувши на цей рядок.

5. Оберіть пункт Тег HTML​

6. Скопіюйте вміст атрибута content без лапок

7. На вашому сайті перейдіть в "Налаштування" → Блок "Сайт школи" → "Установки (опції)".

І вставте скопійований текст у відповідне поле, натисніть Зберегти.

8. Поверніться до веб мастеру Google та натисніть Підтвердити та Готово.

9. Ліворуч зверху переконайтесь, що ваші права підтверджено Google.

Метатег у вебмастер Яндекса,

Якщо у Вас залишилися питання, відповіді на які Ви не знайшли в розділі допомоги, задайте нам питання через форму зворотного зв'язку.